Наші партнери

Про компанію «Хранителі Тепла» 

Назва компанії: ТОВ «Хранителі Тепла».

Керівник: Яків Осипчук.

Контактний телефон: +38 (067) 674-92-09.

Сайт компанії: economy.eco-pena.com

 

Назва компанії «Хранителі Тепла» говорить сама за себе! Компанія вже майже 10 років працює на ринку будівельних послуг і виконує роботи з утеплення огороджувальних конструкцій будівель та споруд із застосуванням екологічної піни (екопіни) на пінополіуретановій основі. Окрім того, «Хранителі Тепла» є вітчизняними лідерами у виконанні тестування будівель та споруд на повітропроникність за технологією «Blower-Door Test». Висококваліфікована команда компанії включає провідних й завзятих фахівців у галузі енергоресурсозбереження, які небайдужі до проблеми надмірного споживання теплової енергії у секторі будівель і житлово-комунального господарства України та готові щоденно боротися із тепловтратами.

За допомогою Blower-Door Test або методу визначення повітропроникності огороджувальних конструкцій можна точно з’ясувати рівень збереження тепла в будинку і виявити місця витоків повітря, які неможливо встановити іншим способом. Іншими словами, Blower-Door Test – це інструмент, який допомагає знайти щілини у старому або новому будинку, через які неконтрольовано втрачається тепло. Адже «Діряві» будинки важко прогріти взимку та охолодити влітку. Єдиний спосіб дізнатися чи щільний каркас будинку (особливо старої забудови) – це виміряти повітрообмін будинку за допомогою технології Blower-Door Test. При проведенні перевірки будівлі на герметичність спеціальним обладнанням Blower-Door у приміщеннях створюється підвищений або понижений тиск повітря, імітуючи таким чином дію вітру, зумовлену відмінністю тиску всередині приміщення відносно зовнішнього тиску довкола будівлі, що неможливо зробити за допомогою термографії. Для виявлення місць знаходження дефектів, окрім тепловізора використовують генератор диму, який дозволяє констатувати складні траєкторії потоків повітря і місця його витоків або інфільтрації всередину будинку. Безсумнівна перевага Blower-Door Test – це можливість виявити дефекти в теплу пору року, до настання холодів, і встигнути вчасно виконати ремонтні роботи.

Екопіна – це унікальний утеплювач, що віднедавна почав активно застосовуватися в Україні! Ця піна унікальна за своєю структурою і функціональним характеристикам. І на те є об'єктивні причини:

  • Вспінювач на водній основі.
  • Високі показники теплоізоляції.
  • Гарантоване прилипання до будь-якої поверхні.
  • Низька теплопровідність.
  • Стійкість до горіння.
  • Паропроникність.
  • Безшовний утеплювач.

Піна застосовується для утеплення дахів, мансард, стін, стель, підлог і будівель в цілому, як житлових й громадських, так і промислового призначення.

Теплоізоляційна екопіна не містить формальдегіду, органічних сполук, ГХФУ, ГФА, ДФУ. Екологічність підтверджена міжнародними лабораторними дослідженнями:

  • Національною лабораторією в Оук-Риджи Міністерства енергетики США.
  • Дослідним центром Національної асоціації житлового будівництва США.
  • Центром сонячної енергетики (мис Канаверал, штат Флорида).

Історія співпраці ІМР та компанії «Хранителі Тепла». 

Утеплення покрівлі Добропільського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» із застосуванням екопіни від компанії «Хранителі Тепла»

На початку 2017 року в рамках реалізації проекту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» (далі -Проект), проведено щорічний конкурс на найкращі проектні пропозиції з підвищення енергоефективності шкільних приміщень або будівель, одним із переможців якого став Добропільський НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1».  

Учні школи, спираючись на результати попередньо проведеного експрес-енергоаудиту, запропонували в якості основного й першочергового заходу з підвищення енергоефективності утеплення горищного перекриття. Рішення було обґрунтоване, оскільки в холодну пору року температура приміщень другого поверху суттєво знижувалася до некомфортного рівня.  

В якості заохочення школи-переможця конкурсу було вирішено виконати проект утеплення горищного перекриття із використанням технології нанесення напилювальної екопіни від компанії «Хранителі Тепла». Саме ця компанія виступила в ролі головного спонсора й виконавця проекту. 

Перед початком монтажних робіт з улаштування утеплювача й дерев’яних елементів  опалубки для екопіни проведене додаткове обстеження конструкцій школи щодо енергоефективності та повітропроникності із застосуванням технології «Blower-Door Test» (тест на повітропроникність). Результати тестування показали суттєві недоліки застарілих конструкцій горищного перекриття, що протягом часу експлуатації значно зсохлися й почали пропускати значну кількість теплової енергії з повітряними протягами крізь товщу самого перекриття. Як результат, школа почала витрачати надмірні обсяги паливно-енергетичних ресурсів на потреби опалення.   

Одразу після розробки проектно-кошторисної документації розпочалися будівельно-монтажні роботи. Весь процес утеплення організували таким чином, щоб не потрібно було припиняти навчальний процес. Саме ж технологічне обладнання для нанесення екопіни не спричиняло надмірного шуму й не викликало дискомфорту в учнів та вчителів.

Після завершення робіт з утеплення спеціалісти компанії провели додатковий – контрольний – тест на повітропроникність «Blower-Door Test», що засвідчив значне підвищення рівня енергоефективності школи. Застосована технологія утеплення від компанії «Хранителі Тепла» досягла своєї основної мети, а саме: підвищення теплоізоляційних властивостей горищного перекриття та ліквідація містків холоду, спричинених надмірними інфільтраційними потоками повітря крізь його товщу.

Згідно з техніко-економічними розрахунками, очікується, що під час  наступних опалювальних сезонів економія паливно-енергетичних ресурсів на потреби опалення у школі сягне понад 30%! Окрім того, учні та вчителі школи вже цієї зими відчули значне поліпшення теплового режиму у класах та приміщеннях загально користування.    

Варто зазначити, що аналогічні проблеми властиві багатьом іншим будівлям громадського та житлового призначення старої забудови. Спеціалісти розрахували, що у разі застосування зазначеної технології в інших навчальних закладах міста Добропілля, які потребують утеплення покриття, щорічна економія у грошовому еквіваленті становитиме щонайменше 594.2 тис. грн. Зекономлені кошти можна використати, впровадивши інші заходи, спрямовані на підвищення енергоефективності будівель, зокрема на заміну вікон і зовнішніх дверей, утеплення стін, встановлення дверних доводчиків, енергоефективних ламп тощо. Все це вже у найближчому майбутньому дозволить досягти нормативних показників енергоспоживання та сприятиме  сталому енергетичному розвитку міста.

 

Детальну інформацію щодо утеплення покрівлі Добропільського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» можна переглянути за посиланням тут